

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
ESQ-103-13-G-D
SSA-119-S-T
HCSD-08-01-N
CLP-109-02-L-D-P-TR
CES-105-01-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00