

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
SQT-108-01-F-D
SFM-105-T2-S-D-A-K-TR
SS5-20-3.00-L-D-K-TR
SLW-106-01-G-S
SSW-116-01-G-S
8560-4500PL
61001221821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00