

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
CLP-110-02-L-DH-A
BSH-090-01-L-D-A
154720 / 154720-E
SSQ-106-01-S-S
BCS-104-L-S-PE
MHDAS2F040YDE60
SSW-109-02-G-S-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00