

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
621116284621
CES-108-01-G-S
FLHM3P008A0
M20-7830546
FLHM6C008A0
CLM-116-02-F-D
SSM-105-S-DV-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00