

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
CLP-105-02-S-D-P-TR
SSW-114-01-T-S
TLE-106-01-G-DV-A-K-TR
SQW-120-01-F-D-VS
SMS-106-02-G-S
SSW-125-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00