

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
MHDAS2F020YDE60
RSM-115-02-L-S
SSW-104-01-G-D
FLHS4P008C0
10170709-T01LF
FLHR4P008A0
ESQ-114-14-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00