

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 550 V ac |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
M80-5101022
803-87-022-10-001101
DF12(3.0)-30DS-0.5V(86)
61001613321
CLP-125-02-L-D-A-K-TR
SSW-101-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00