

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
DF12(3.0)-30DS-0.5V(86)
CLT-102-02-L-D-TR
BCS-110-L-D-TE
ESW-120-33-L-D
FLE-103-01-G-DV
FLE-110-01-G-DV-P
SSW-116-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00