

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
SFML-125-T2-S-D
213274-1003
154717 / 154717-E
ESQ-105-13-T-D
621116284621
SSW-122-01-T-D
5-5179010-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00