

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SFM-110-02-S-D-A-TR
61301015721
SQT-107-01-F-D
1-2314876-0
1MM-R-D03-VS-00-F-TRP
MPSC-02-24-02-01-03-L-RA-SD
ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00