

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
833-87-012-20-001101
TLE-106-01-G-DV-A-K-TR
SSW-108-22-G-D-VS
SQW-105-01-F-D
SSW-120-02-T-D
QSH-060-01-H-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00