

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 1.5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
SMM-107-02-L-D
SSW-107-02-T-D-RA
ESQ-103-13-G-D
8540-4500PL
5-2267440-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00