

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
CLP-105-02-L-D-BE
ESQ-103-44-G-D
CLP-112-02-L-D-A-P-TR
FLE-108-01-G-DV-A
76342-325LF
FX2-32S-1.27DSL(71)
SSW-107-02-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00