

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M20-6102045
ESQT-130-02-G-Q-368
FLHT3C008A0
M80-4601442
803-87-012-10-001101
ESQ-125-12-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00