

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
IPBS-108-01-T-D-GP
SSW-109-01-F-S
SSA-106-W-G
MHDAS2F004YDE10
SS4-40-3.00-L-D-K-TR
FLHM3C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00