

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MHDAS2F060YDE10
ESQ-120-44-L-D
MPSC-02-16-02-7.70-03-L-V
ESQ-125-14-G-D
20021311-00020T4LF
TLE-112-01-G-DV-A
CES-107-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00