

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESW |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
SFM-120-02-S-D-A-P-TR
SSW-120-01-T-S
665308124022
CLM-102-02-F-D
DF40HC(3.0)-100DS-0.4V(58)
M80-8880605
SSM-122-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00