

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SSW-106-02-G-S
SSW-112-01-T-S
FLHR2C008C0
ESQ-108-12-T-D
ERF8-060-03-L-D-RA-TR
FLHT2P008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00