

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
FX8C-60S-SV5(91)
G88MP181020CREU
354073 / 354073-E
ESW-108-23-G-D
SS5-20-3.50-L-D-K-TR
M50-3002545
DF11-24DS-2DSA(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00