

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
10159578-C231000LF
M83-LFD1F2N36-0000-000
QSH-090-01-F-D-A-K-TR
SSQ-126-23-G-D
SSW-110-04-G-S
SSM-112-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00