

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 1.5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
A3C-18DA-2DSC(71)
89898-310LF
SSA-120-S-G
SSM-109-L-DV
M20-6152005
SSM-108-L-DV-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00