

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
CES-110-02-T-D
M22-7132542
SDL-108-T-12
CLP-110-02-F-D-A
CLP-103-02-G-D-TR
CLT-106-02-L-D-BE-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00