

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
FLHR4P008C0
SSQ-103-03-G-D
1MM-R-D04-VS-00-F-TRP
61306421821
SSM-103-F-DV-LC
SFMC-105-T2-S-D
SS4-30-3.00-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00