

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SFM-115-02-L-D-A-K-TR
M22-7130542
354080 / 354080-E
M83-LML3M1N96-0000-000
SSW-104-22-G-D-VS
M80-8503442
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00