

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
SMS4RE3TR29
SSM-120-L-DH
SSW-109-02-G-S-RA
SFM-135-02-S-D-A
61003021821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00