

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SQT-103-01-F-S
ESW-103-12-G-D
SSA-108-W-T
CLT-102-02-L-D-TR
SFM-130-01-S-D
M20-7832046
M80-4811205
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00