

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SSW-108-22-F-S-VS
62302021021
61001613321
MMS-104-02-L-DV
SSW-116-02-G-S
CLP-110-02-L-D-BE-K-TR
ESW-120-33-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00