

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
MMS-122-01-L-DV
SSW-113-01-G-D
ESQ-105-12-L-D
LSH-020-01-G-D-A
SQT-115-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00