

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ARF6-08-S-D-A-K-TR-1
MPSC-02-16-02-7.70-03-L-V
FX10A-80S/8-SV(91)
IPS1-125-01-L-D-RA
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
FX8-60S-SV(21)
G88MP161028CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00