

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
M20-7880446
SSQ-150-03-G-S
FLHR4C008A0
M80-5435005
ASP-134487-01
SLW-106-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00