

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
CLT-104-02-L-D-A
SEMS-105-02-03.0-H-D-K-TR
SSQ-116-03-T-S
FLHR3P008A0
G125-MH12605M4P
M83-LFC1F2N96-0000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00