

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
91601-312LF
CLT-107-02-L-D-A
FLHP6P008A0
SQT-105-01-L-S
SSW-104-02-S-D
FLHT2C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00