

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Cost-Effective Reliable Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.1A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SFC |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-118-03-G-D
SSM-116-L-DV
FLHS6P008C0
IPS1-105-01-L-D-RA
SSM-119-L-DV
SSQ-116-03-T-D
SSQ-120-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00