

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.1A |
| Voltage Rating | 550 V ac |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-103-13-G-D
SLW-120-01-T-S
658807713100
SSM-106-L-SH
SSQ-114-01-G-S
1MM-R-D10-VS-00-H-TRP
613034243121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00