

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
10138651-051202LF
SQT-110-01-F-D-RA
M80-5300842
SSW-108-22-F-D-VS
SL-106-G-19
CES-108-01-T-D
SQT-105-01-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00