

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
CLT-115-02-S-D-A-K-TR
8526-4500PL
ESQ-107-23-T-D
FLE-105-01-G-DV-A-K-TR
SSM-116-L-SV-BE
QSH-030-01-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00