

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SQW-120-01-F-D-VS
G88MP181020CREU
89898-310LF
MMS-122-01-L-DV
61302025721
ESQ-108-23-G-S
HIF3FB-30DA-2.54DSA(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00