

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
61001213321
61307221821
M80-8500642
ER8-20S-0.8SV-5H
61301015721
15210122601000
M20-7831046
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00