

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Through Hole |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V ac |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
154719 / 154719-E
M22-7131042
SSW-115-01-G-S
ESQ-108-34-G-D
SSW-105-01-L-S
M22-7140742
M80-8672605
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00