

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
DF19G-20P-1H(52)
M20-7830346
A3C-14DA-2DSA(71)
SSW-115-02-T-D-RA
G88MP121020CREU
SSQ-119-02-T-S
ESQ-108-14-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00