

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
503154-1090
613040243121
ESW-105-33-G-D
75915-316LF
MMS-105-02-L-DV
FS5-15-04.0-L-DV-TH-K-TR
62302021021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00