

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MMS-117-02-L-DV
SSQ-110-03-F-D
ESQ-108-24-T-S
1MM-R-D10-VS-00-H-TRP
MMS-103-02-L-DV
CLP-107-02-L-D
SSA-124-S-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00