

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SQT-120-03-F-D
SSQ-110-03-T-D
IPS1-115-01-L-D
ESQ-108-14-G-D
SSQ-126-21-G-D
CLE-108-01-G-DV-A-K-TR
SQT-115-03-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00