

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
QSE-020-01-F-D-A
QFS-052-06.25-SL-D-A
SSQ-115-03-G-S
UPS-08-01-01-L-RA
ESQ-107-12-L-D
M80-5430642
SFC-115-T2-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00