

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 405 V , 572 V |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
M80-4603442
ESQ-136-14-G-D
SSW-104-22-G-D-VS
FLHP3C008A0
SSM-108-L-DV
QRM8-026-02.0-L-D-A-1
SSQ-103-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00