

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
M80-8501042
FX8-60S-SV(21)
FLE-107-01-G-DV-K
SSM-106-L-SV-K-TR
CES-150-01-T-S
M80-4612642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00