

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
G88MP221028CREU
FLE-120-01-G-DV-A
62201421821
SSQ-110-03-F-D
CLT-107-02-L-D-A
SFM-115-02-L-D-A
SEAF-40-01-L-04-1-RA-GP-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00