

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SSW-105-02-S-D-RA
SSQ-107-02-G-D-RA
SSM-120-L-SV
CLM-112-02-L-D
ESQ-110-44-T-D
8925E-030-179-F
FLHM2P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00