

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
MHDAS2F040YDE60
8925E-068-179-F
M20-7823646
SSM-108-L-SV-K-TR
FLHR4P008A0
SQT-108-03-L-D
CLP-102-02-G-D-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00