

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
CLP-110-02-F-D-BE
QSE-020-01-L-D-A-TR
M83-LFD1F2N36-0000-000
FX8-40S-SV(21)
M22-7140342
SS4-10-3.00-L-D-K-TR
ESQ-132-13-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00